Opravdu vyzkoušené recepty, které se povedou každému!!!
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3499"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Dana: Ahoj, sklenice musíš dotáhnout co to jde a v troubě by ROZHODNĚ vytékat neměli! Možná to bude tím, že jsi je tam měla moc dlouho...Jinak je z trouby vyndávám pomocí dvou kuchyňských rukavic. smileyA já na spáleniny používám Aloe Vera...to je taky bomba, ale díky za radu s medem, to jsem nevěděla!Zdeněk: Je vidět, že jsi asi nečetl potřebné suroviny. smiley Vždyť v nich je jasně napsané co přijde do láku!!! Zkus to přečíst ještě jednou celé...Pa.
Takový to recept je na houby.Napíšete"zalejeme lákem" ale co v tom láku je to nikdo neví. Jinak paní Dano kupte si jednoduché kleště na sklenice a nepalte se.smiley
Dobrý den, včera jsem toto zkoušela - bylo to celkem jednoduché. Sklenice v troubě trochu vytékaly - ale to bylo asi tím, že jsem to málo dotáhla. Uvidíme, jaké to bude, až to ochutnáme.

Jediné, co jsem nedořešila je, jak vyndat ty sklenice z té trouby, aniž bych se spálila ;-). Ale i na to už mám radu - na jakoukoli spáleninu namazat med - ihned na spáleninu (ani nechladit vodou) - neudělá se ani puchýř!
01.10.2010 04:22:21
horka.jitule
JSEM RÁDA, ŽE JSTE NAKOUKLI !!! DĚKUJU ZA NÁVŠTÉVU MÝCH STRÁNEK!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one