Opravdu vyzkoušené recepty, které se povedou každému!!!
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5031"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Moc dobrý a jednoduchý.smiley
Zuzana: Ahoj Zuzi, tak to jsem ráda, že se vše povedlo a hlavně, že chutnalo. smiley Já jdu na test na těhotenskou cukrovku po novém roce, tak jsem zvědavá. U Honzíka jsem ji také měla a taky jsem trpěla, takže vím o čem mluvíš. smiley Já mám už upečené cukroví a stejnak si zobnu, snad to pak bude stačit tak týden před nejíst sladké a hodně jíst grepy. smileyPřeju Ti krásné Vánoce! Pa Jitule.
Děkuji za recepty. Vše se povedlo, použila jsem recept na dort, roládu, řezy. Úspěch na všech frontách. Test na těhot. cukrovku dnes negativní, takže o víkendu peču! Ale byly to nervy, poprvé jsem ji měla a trpěla jsem moc. Hezký advent všem.
Zuzana: Ahoj, určo se to povede. Nesmíš na to myslet, že ne a hlavně se s tím moc "nesrat".smiley Já se s tím vždycky srala a pak nic moc. smileyPak písni, také jsem k 1. narozeninám pekla svůj dort, vlastně ke všem....já nekupuju. smiley Pa Jitule.smiley
zkusím vyrobit na první dceřiny narozeniny. Slaví je na Mikuláše, jsem z toho lehce nervózní, ale snad to zvládnu. Prostě chci, aby první dort měla ode mně.

17.12.2011 19:44:33
horka.jitule
JSEM RÁDA, ŽE JSTE NAKOUKLI !!! DĚKUJU ZA NÁVŠTÉVU MÝCH STRÁNEK!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one